Воскресенье, 26.06.2022, 19:55

Функціональна група

ТМ «Волошкове поле» представляє унікальну серію функціональних кисломолочних продуктів «Джерело здоров'я» - це Біфілайф і Ацидофілін.

Функціональні кисломолочні продукти виготовлені з використанням м'яких температурних режимів обробки молока, особливо - коли сквашивание, охолодження, дозрівання відбувається в екологічно чистій скляній пляшці або банці.

Таке дбайливе ставлення при створенні лінійки функціональних кисломолочних продуктів зберігає всю цінність молока, а внесені біфідо і ацидофільні закваски надають їм додатковий вплив.

Унікальність функціональних кисломолочних продуктів, виготовлених термостатним способом полягає в тому, що вони мають не тільки ніжний кисломолочний смак, але і особливої консистенцію - непорушний згусток, який схожий на сквашене домашнє молоко.
Біфілайф

Біфілайф - це продукт функціонального харчування. Він містить п'ять корисних видів біфідобактерій: B.bifidum, B.longum, B.breve, B.infantis, B.adolescentis, які дозволяють зберегти створену природою гармонію в організмі людини, тому що складають основу мікрофлори кишкового тракту здорової людини і відіграють надзвичайно важливу роль в його роботі, максимально захищаючи його від несприятливих факторів.

     
Жирність 2,5% 2,5%
Вага одиниці 750 г. 350 г.
Термін реалізації 10 діб 10 діб
Кількість в груп. упаковці 6 шт. 6 шт.Ацидофілін

Ацидофілін - секрет здорового харчування. Безперечна користь кисломолочного продукту полягає в стійкості ацидофільних бактерій, що входять до складу закваски. Потрапивши в кишечник, ацидофільна паличка починає посилено витісняти з нього шкідливі мікроби і активно пригнічувати гнильні процеси, що дуже важливо для нормальної життєдіяльності людського організму. Ацидофілін позитивно впливає на роботу імунної системи організму та обмін речовин, впливає на виведення токсинів і шлаків.

     
Жирність 2,5% 2,5%
Вага одиниці 750 г. 350 г.
Термін реалізації 10 діб 10 діб
Кількість в груп. упаковці 6 шт. 6 шт.

 
"Закваска Мечніківська"

Кисломолочний напій «Закваска Мечниківська», виробляється термостатним способом виключно зі свіжого молока заквашеного чистою культурою болгарської палички та термофільного стрептококу. Регулярне вживання закваски допомагає організму нормалізувати мікрофлору кишечнику. Піклуйтесь про себе і будьте здорові!     
Жирність 2,5%
2,5%
Вага одиниці 750г 350г
Термін реалізації 10 діб 10 діб
Кількість в груп. упаковці 6 шт
6 шт


Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru